Участь НКЕК у щорічній конференції литовського регулятора RRT
Голова НКЕК Лілія Мальон взяла участь у щорічній конференції литовського регулятора RRT. Цьогорічна подія була присвячена темі «Майбутнє зв’язку: для прогресу чи для дня X?», де провідні експерти обговорили виклики та стратегії розвитку цифрової галузі.
Пані Лілія виступила у сесії «Цифрова інфраструктура для майбутнього». У своєму виступі вона наголосила на стійкості українського сектору електронних комунікацій, який продовжує не лише функціонувати, а й еволюціонувати попри безпрецедентні виклики війни.
«Україна сьогодні має унікальний досвід забезпечення стійкості телеком-інфраструктури та мереж, підтримки зв’язку в критичних умовах і водночас — впевненого розвитку ринку електронних комунікацій. І це — на п’ятому році повномасштабного вторгнення Росії в Україну», — зазначила Голова НКЕК.
Захід став платформою для відкритого діалогу між ключовими гравцями ринку та державою. У конференції взяли участь оператори електронних комунікацій, представники поштового ринку, залізничного транспорту, цифрового сектору, органів влади, бізнес-асоціацій та муніципалітетів — мери і керівники вищої ланки.
Участь НКЕК у міжнародних заходах такого рівня сприяє зміцненню партнерства з європейськими регуляторами та інтеграції українського телеком-сектору до єдиного цифрового ринку ЄС.